Osavus kuubis

Küll ma ikka oskan.

Esiteks suutsin puhkuse kõige magusama osa peale terveks kuuks tööga seotud tegevusi organiseerida. Samas loodan, et see on piisavalt lõbus ja tore, et ka aktiivse puhkuse eest olla. Kui muud ei saa, saab peaaegu tasuta välismaal käidud.

Teiseks suutsin end keset kuuma suve ära külmetada. Konditsioneerikülmetus, ma pakun. Muud seletust ei oska leida. Kui ikka sõita 10 tundi nelja erineva bussiga, siis… siis on see ju lihtne. Ja tagasi sõit võttis üldse aega vaat’ et 2/3 ööpäeva.

Kolmandaks lähen homme seiklusparki. Nii et pooltõbisena seigelda… saab olema “huvitav” kogemus.

Mis teha – ise korraldasin asjad sedasi :P Järgmine aasta enam nii ei tohi teha.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga