Kaks aastat Posted on 9. sept. 2007 by Eva-Liisa Blogide uus puu hakkas õitsema. Ikka Blogtree. yRJUzEWsEs
Mitte mingis mõttes. See on mingi blogtrees oma blogi valideerimise värk. Mina ei oska nii osavalt oma tekste kodeerima kui sina ;)
ma ei ole harjunud siin ruumis krüptilisi sissekandeid lugema.
mismõttes
niisiis
yRJUzEWsEs
??
Mitte mingis mõttes.
See on mingi blogtrees oma blogi valideerimise värk.
Mina ei oska nii osavalt oma tekste kodeerima kui sina ;)