Tänane päev on mul tegevust täis (eile olin ka nagu orav rattas). Tunni aja pärast on loeng, siis saan Kristeliga kokku, õhtul peab kursaõde oma sünnipäeva. Sünnipäevapidu peetakse meie teaduskonna tutvumispeol, nii et kaks pidu korraga. :-P
Homme on õnneks vaid üks loeng, aga kahjuks on see hommikul kell 10 ja biokeemia. Muidu saaks kauem magada, aga ei mängi välja. Ja homme õhtul sõidan maale, sest vanaisal on ka sünnipäev. Saab jälle Tartust minema natukeseks. :-)