Vallatud õhtutunnid

Ma jälle nii kauaks neti avarustesse lonkima jäänud. Aga jutud on pooleli veel. Ja teste tegin, ikka seal. Sain uut ja vana enda kohta teada. Õhtune aeg paneb segaselt käituma. Räägin seda-teist-ja-kolmandat, saadan naljakaid sõnumeid, mõtted ka lähevad juba käest ära. Oi-oi! Kui otsid netist reklaamlauseid, satud siia. Lugejate järel nuhkimine võib tõesti paranoiasid tekitada. Uudishimu on liiast, aga ma tahan teada natuke, kes ja mis. Mõne aja olete veel mu silma all.

Mul tunne, nagu räuskaksin siin täna täiega. Lõpetan nüüd jamamise ja kobin koju. Head õhtut!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga